Kolorowa praca magisterska ze zdjęciami i rysunkami.

Nader ciężka działalność

Najlepszy student to ten, który do nauki ma nie tylko chęci i zapał, ale również wenę twórczą. Bo nauka w dzisiejszych czasach to nie jest tylko czytanie podręczników. To bardzo ciężka praca na którą trzeba mieć sporo czasu. Dlatego studenci studiów dziennych są zawsze wyróżniani na tle tych, którzy studiują zaocznie. Różnice te zacierają się dopiero wtedy, kiedy przychodzi do napisania pracy magisterskiej. Wtedy górą są zazwyczaj studenci zaoczni bo oni mają na to więcej czasu.

Zaoczni najczęściej piszą bardzo dobre prace magisterskie. Nawet jeżeli nie są one dobre pod względem merytorycznym to zawsze są lepsze wizualnie. Wszystko dlatego, że zaoczni dysponują większymi możliwościami czasowymi. Ich prace są kolorowe i zawierają często kolorowe zdjęcia albo obrazki. Tym bardziej, że w Wordzie wstawianie zdjęć i obrazków to bardzo prosta sprawa.

Jakimś wystarczy znaleźć pc

Wystarczy, że Wasza praca magisterska będzie miała trochę miejsca i już można je zapełnić kolorowymi zdjęciami i obrazkami. Wstawianie zdjęć to kwestia wciśnięcia jednej ikonki, mianowicie wstaw obraz. Potem wystarczy znaleźć na komputerze obrazek, który chcecie wstawić i właściwie to wszystko. Dobrze jeszcze jest dopasować rozdzielczość, ale tutaj raczej nie ma wielkiego pola manewru.

2-ą stronę ma

Rozdzielczość wklejanego zdjęcia zależy w głównej mierze od tego, jaką rozdzielczość ma cały plik ze zdjęciem. Warto przyjrzeć się temu wcześniej, bo jeżeli rozdzielczość będzie za duża to z łatwością można ją zmniejszyć. W drugą stronę niestety nie ma takiej możliwości, ponieważ powiększenie obrazka do większej rozdzielczości jest niemożliwa.