Praca magisterska - jak zadedykować swoja pracę?

Dedykacja pracy magisterskiej

Ciekawe czy sporo osób spotkało się z faktem, iż pracę magisterską można komuś zadedykować?

Chyba niewielu ... Współcześnie raczej nie spotykamy się z tego typu praktykami. Warto jednak o tym pomyśleć. Praca magisterska jest bardzo ważnym dokumentem i na jej napisanie pozwolić sobie mogą jedynie osoby, które zdecydowały się studiować na studiach wyższych.

Być może kiedyś warunki pisania pracy magisterskiej były trochę inne i można było dedykować pracę magisterską. Teraz to rzadkość. Rzadko spotyka się pracę magisterską z dedykacjami dla kogoś. Jeżeli jednak uczelnia wyrazi taka zgodę, oczywiście można skusić się na dedykacje dla kogoś. Jest to jednak sprawa indywidualna i nie można nikomu niczego zarzucać.

Zadedykować pracę magisterska możemy

Dedykowanie pracy magisterskiej musi być swoja drogą bardzo fajnym eksperymentem, ponieważ osobie, której zostanie zadedykowana nasza praca z pewnością zrobi się bardzo miło. Zadedykować pracę magisterska można nie tylko swojej rodzinie, ale także promotorowi, dzięki któremu udało nam się napisać pracę.

Dlatego jeśli uczelnia wyrazi zgodę na dedykację, myślę że warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić, ponieważ praca magisterska będzie dla nas na cale życie.